Места для посещения

Oтдых в Паланге - Вилла ДОМИНО. Ул. Smilčių 33, Паланга 00136, Литва. Тел.: +370 640 41120 или +370 685 00509. Эл. почта: vila.domino@gmail.com

Места для посещения

PALANGOS BOTANIKOS PARKAS

Vytauto g. 15, LT-5720 Palanga
+370 (460) 49270
botanikosparkas@gmail.com
www.pgm.lt

Palangos kurhauzas

Grafų Tiškevičių alėja 1, Palanga
+370 460 31216
https://www.facebook.com/Kurhauzas

Развлечения

Bėgimo takas „Labrytys“

Aktyvios mankštos mėgėjų laukia šalia Vaikų parko pajūrio pušynu besidriekiantis sveikatingumo takas „Labrytys“. Čia galima bėgioti 6 kilometrų ilgio didelį žiedą sudarančiu miško taku, o per atokvėpio pertraukėles pasimankštinti „Labryčio“ take įrengtose penkiose aktyvaus poilsio zonose su lauko treniruokliais ir sporto įrenginiais. Šią naujovę netruko išbandyti ir įvertinti Palangos gyventojai, mankštintis miške jau pamėgo ir kurorte atostogaujantys sporto entuziastai.

„Labryčio“ take taip pat įrengti dviračių stovai, mediniai suolai bei šiukšlių dėžės. Tad „Labrytys“ sporto entuziastų nestokoja ne tik vasarą, bet ir atvėsus orams.

http://www.palangatic.lt/pramogos-ka-veikti/begimo-takas-labrytys/

Dviračių rojus

Dviratininkai neabejodami patvirtina, jog vienas iš geriausių būdų pažinti Baltijos pajūrį – minant dviračio pedalus. O Palanga pelnytai gali vadintis dviratininkų rojumi – per kurortą, pajūriu nusidriekusios kelios dviratininkams pritaikytos trasos, kurių bendrasis ilgis siekia keliasdešimt kilometrų. Iš Palangos patogiai galima pasiekti ir kaimyninės Latvijos Respublikos valstybinę sieną. Nuo Palangos pasukęs į pietus dviračiu atsiduri greta esančiame uostamiestyje — Klaipėdoje. Dviračių takas nutiestas į Vydmantų gyvenvietę, kurioje galima nusipirkti šviežiai rūkytos žuvies, ir į vietos gyventojų bei svečių itin pamėgtą už keleto kilometrų esantį HBH pramogų kompleksą Žibininkų kaime.

Per trumpą laiką galima apvažiuoti gražiausius, įdomiausius objektus ir pasimėgauti nedrumsčiama Baltijos jūros, šviesių pušynų ir jaukių pajūrio kaimelių ramybe. Minant dviračio pedalus Palangoje galima pasigrožėti vietos įžymybėmis – vienu gražiausių Rytų Europoje Birutės parku, Gintaro muziejumi, pramogautojų itin pamėgta romantiškąja Meilės alėja.

http://www.palangatic.lt/pramogos-ka-veikti/dviraciu-marsrutas-pavyk-pajurio-veja/

Vaikų parkas

Ramioje vietoje – pušynų apsuptyje greta dviračių tako ir visai šalia jūros — sukurta džiaugsmo oazė mažiesiems. Tai populiarumo nestokojantis Vaikų parkas.

Naglio alėjos ir Šermukšnių gatvės sankirtoje įsikūrusiame žaidimų parke mažieji gali nemokamai džiaugtis jiems skirtomis pramogomis – iki 7 metrų aukščio spalvingais jūros tematikos žaidimų įrenginiais, įvairiomis karstynėmis, sūpuoklėmis ir karuselėmis, skirtomis įvairaus amžiaus vaikams.

Kad mažiesiems  žaisti būtų saugu, visa teritorija aptverta, įrengtos stebėjimo kameros, parkas apšviestas. Visų įrenginių konstrukcijos pagamintos iš klijuotos medienos ir plastiko, žaidimų aikštelės išpiltos pajūrio smėliu.

Laikas, praleistas Vaikų parke, neprailgs ne tik mažiesiems pramogautojams, bet ir juos atlydėjusiems suaugusiesiems – jie, vaikams žaidžiant, gali ne tik atsikvėpti ir pasimėgauti grynu pajūrio oru, bet ir pasinaudoti parko teritorijoje veikiančiu nemokamu belaidžio interneto ryšiu.

* Mažieji lankytojai vasaros sezono metu žaidimų parke laukiami kiekvieną dieną nuo 10 val. iki 21 val.

http://www.palangatic.lt/pramogos-ka-veikti/vaiku-parkas/

Свяжитесь с нами!

Наша цель - обеспечить высокий уровень сервиса и спокойствия для вас.

Номера, апартаменты

Двухместный номер на первом этаже с террасой

В номере: двуспальная кровать, телевизор, шкаф для одежды, мини-холодильник, посуда, электрический чайник, туалет и душ.

Двухместный номер на втором этаже

В номере: двуспальная кровать, телевизор, шкаф для одежды, мини-холодильник, посуда, электрический чайник, туалет и душ.

Трехместный номер на первом этаже с террасой (2+1)

В номере: двуспальная кровать, односпальная кровать, телевизор, шкаф для одежды, обеденный стол со стульями, посуда, мини-холодильник, электрический чайник, туалет и душ.

Трехместный номер на втором этаже с балконом (2+1)

В номере: двуспальная кровать, односпальная кровать, телевизор, шкаф для одежды, обеденный стол со стульями, посуда, мини-холодильник, электрический чайник, туалет и душ.

Апартаменты (2+1)

Апартаменты – это пространный номер через два этажа. на первом этаже – зона кухни, со всей бытовой техникой и посудой, удобный столовый стол со стульями и елегантная софа, которую можно растянуть на двухместную кровать. На втором этаже – спальная кровать, телевизор, WC и душ.